První den EDIT 05

Má vlast EDIT o5 v Olomouci přinesl do hanácké metropole umění, design i kosmetiku českých a slovenských značek a tvůrců. Zároveň propojil pražskou módní scénu a zástupce médií s dalšími zajímavými olomouckými místy.

Telegraph Olomouc Má vlast EDIT

Do olomouckého multifunkčního prostoru Telegraph přivezly hosty vozy BMW v ČR zastoupené dealerem CarTec Group, mimo jiné i v Olomouci. V rámci prohlídky objektu se podával oběd v Telegraph Cafe a jako první si mohli prohlédnout pop-up showroom. O speciální instalace v prostoru se postaraly umělkyně Linda Procházka a Barbora Gábová.

Telegraph Olomouc Má vlast EDIT
Telegraph Olomouc Má vlast EDIT
Telegraph Olomouc Má vlast EDIT

Technolog a krejčí Boris Král s make-up artistkou Eliškou Matějkovou v Alfréd & Hermína

Herbarium boutique hotel

Hosté měli možnost strávit noc v Olomouci, konkrétně v malých, butikových hotelech Alfréd & Hermína, Herbárium a Miss Sophie’s, kde na ně čekaly dárky od partnerů – českých a slovenských brandů The Green Theory (tělová kosmetika z jesenických hor), Fraela (slovenská dekorativní kosmetika), Lejaan (ložní prádlo) a květin z Hrubé Vody u Olomouce Plevel naslepo.

Dárky od Nemléko alias Optimistic foods, Lejaan, Freaela a kytice Plevel naslepo.

Šéfredaktorka Cosmopolitanu Adéla Mazánková a social media manager Elle Nicole Kudělková v hotelu Miss Sophie’s.

Večer následovalo slavnostní otevření pop-up showroomu v nádherném prostředí Loftu. Návštěvníci mohli ochutnat české limonády Něcojako a fermentované nápoje Bacilli od Optimistic foods. K dokreslení atmosféry zahráli brněnští Explicit Collectiv – Dj De a Krabs. Kdo se chtěl bavit dále, mohl navštívit Irish Black Stuff bar, kde v průběhu Má vlast EDIT 05 míchají speciální drink Rytmus Hané z místího ginu TOSH.

Telegraph Olomouc Má vlast EDIT
Má vlast EDIT 05

foto: Olga Zmelíková a Michaela Martinátová