Slovní spojení a symfonické dílo Má vlast v každém z nás vyvolává jinou emoci. Toužíme se brouzdat půvabnou krajinou českých luhů a hájů, jíst jahodové knedlíky s tvarohem, nesnesitelně lehce se začíst do románu či jen tak obdivovat originální design. Jsme tři – stylistka Magda Žůrková,  marketingová expertka Natalie Kotrlová a kreativní duše Ivona Petružálková. Pokud ve společnosti právě dochází k neustále skloňovanému restartu a všichni se po událostech pandemického stavu beztíže toužíme obrodit a nadechnout, nastal pravý čas na detox a zamyšlení nad tím, koho svým nákupem chceme podpořit.

„Věříme, že fast fashion pomalu slábne. Stejně jako se navracíme k přírodě, čistotě, přirozenosti a autenticitě, bylo by skvělé, abychom se více orientovali na domácí – českou a slovenskou – módu, design, řemeslo a umění. Naším společným heslem je podpora všech Čechů a Slováků. 

Bedřich Smetana své symfonické básně Vyšehrad i Vltavu dokončil už jako neslyšící, přesto stvořil výjimečné dílo, které milujeme, oslavujeme jím každé významné výročí, a které má zapsané pod kůží snad i každé malé dítě. Právě teď přemýšlejme nad tím, kdo ušil naše oblečení. Módu kupujeme vědomě, pečujme o každý kus v šatníku s radostí a nosíme jej s hrdostí. To stejné řešíme u vybavování si našeho soukromí designem a uměním. A k tomu čteme česko-slovensku literaturu, zpíváme naše hity a díváme se na filmy od Formana, Menzla a Chytilové.